Tag Archives: pierwszy urząd skarbowy warszawa śródmieście

Strony internetowe z pomocą szkolną

W Internecie istniej wiele stron które pomagają uczniów w nauce. Można znaleźć wiele słowników i encyklopedii różnego rodzaju, pomagają one w wyszukiwaniu różnych informacji, i są pomocne gdyż aby z nich skorzystać nie musimy wcale wychodzić z domu, w Internecie jest mnóstwo stron poświeconych nauce, z zadaniami, ćwiczeniami. Jest wiele stron pomocnych przy nauce języków obcych, można znaleźć słowniki angielsko- polskiego, tłumacze. Wszystko to lepiej pomaga poznać język. Są strony gdzie są opracowane różnorakie lektury a nawet gdzie można przeczytać ich treść, jest to pomocne szczególnie wtedy kiedy w bibliotece brakuje takich książek. Nie mniej jednak trzeba potrafić korzystać z takich stron i używać informacji zdobytych nie zaś ich kopiować, niektórzy uczniowie często robią plagiaty, poprzez kopiowanie tekstów z Internetu, jest to zabronione. Można czerpać informacje ze źródeł, lecz trzeba o tym pisać własnymi słowami. Strony z różnorakimi pomocami dla uczniów sa bardzo popularne i często odwiedzane.

Witaj na moim blogu! Jestem nauczycielką w Liceum, wiem jak ważna dla człowieka wchodzącego w dorosłość jest wiedza jaką posiada. Serwis poświęcony jest edukacji o rozwojowi. Jeśli podobają Ci się artykuły jakie tutaj zamieszczam to zapraszam do śledzenia serwisu na bieżąco!